Panele winylowe

COREtec

 

Panele winylowe – jest to coraz popularniejsze rozwiązanie podłogowe w Polsce. Nic w tym dziwnego ponieważ winyl ma bardzo wiele zalet.
Klienci jednak szukają marki paneli winylowych, która jest jak najbardziej zbliżona do naturalnego drewna czy kamienia. Prawda jest taka, że podłogi winylowe są bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o jakość i wygląd. Jest tylko jeden producent, który ma zupełnie inną estetykę produktów i zdecydowanie lepszą jakość od wszystkich pozostałych na rynku.
Marka Coretec pochodzi ze Stanów Zjednoczonych ale pokochali ją również Anglicy, Belgowie i Niemcy, a teraz również Polacy.

Dlaczego panele winylowe COREtec są tak wyjątkowe? Różnica jest ewidentna – przede wszystkim w dotyku i wyglądzie. Konieczne sztucznym plastikowym wyglądem winylu, czas na wygląd pięknego, autentycznego drewna i ekstremalną wytrzymałość winylu.
Idealna podłoga dla dzieci i dla zwierząt – odporna na zarysowania, plamy, bardzo cicha. Stanowi wspaniałą alternatywę do pięknego choć wymagającego drewna.

Konstrukcja paneli 

Jeśli chodzi o konstrukcje paneli winylowych jest to unikalny i opatentowany wielowarstwowy system. Panele mają grubość 5 mm lub 8 mm.
Dostępne jest bardzo bogate wzornictwo: drewniane, kamienne, głębokie V fugi, które są w kształcie litery U aby łatwiej było je czyścić, wiele rozmiarów desek, wzory jodełek klasycznych.

Sam montaż jest niezwykle prosty. Panele mają już zintegrowany podkład korkowy, który „wybaczy” nam niewielkie niedoskonałości podłoża.
Możemy zamontować panele na istniejącej już podłodze, a posadzka nie wymaga skomplikowanego i czasochłonnego przygotowania podłoża.
Dzięki temu, że w środku paneli jest rdzeń kamienny produkt jest bardzo stabilny wymiarowo i nie ma potrzeby robienia dylatacji między pomieszczeniami.

Kolejkcje

ENTRATA

Podłogi laminowane

Potrzebujesz podłogi laminowanej do domu lub mieszkania? Poznaj naszą ofertę znanych producentów!