Barański

Barański Drzwi to jedna z największych pracowni stolarskich w Polsce. Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur tworzy drzwi najwyższej jakości o unikatowym designie. Klienci cenią oryginalne wzornictwo, a także przełomowe rozwiązania technologiczne. W ramach Barański Drzwi oferuje kolekcje produktów:

  • Drzwi zewnętrzne Barański Premium to linia drzwi dla klientów wymagających, którzy poszukują wyjątkowości, wysokiej jakości oraz piękna natury jakie daje prawdziwe drewno. Drzwi wyróżniają pierwszorzędne materiały i komponenty. Drewniana konstrukcja, naturalne obłogi drewniane, 3-krotne lakierowanie czy wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia oraz metalu nadają drzwiom niepowtarzalny i unikatowy charakter. Każde drzwi wykańczane są ręcznie i nad każdymi czuwają mistrzowie produkcji, dbający o najmniejszy akcent i niuans. Drzwi Barański Premium są także w pełni dostosowane do wizji naszych klientów.
  • Barański Smart to drzwi do zadań specjalnych. Cechują je wyjątkowe parametry w zakresie antywłamaniowości, akustyki oraz przeciwpożarowości. Zapewniają bezpieczeństwo przed włamaniami, jednocześnie chronią przed hałasem oraz zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia w przypadku pożaru. W mieszkaniach idealnie sprawdzają się jako drzwi klatkowe, a także są wykorzystywane w prywatnych domach do oddzielenia pomieszczeń gospodarczych od części mieszkalnej. Drzwi techniczne Barański Smart to także idealne rozwiązanie dla hoteli, inwestycji i budynków użyteczności publicznej.
ENTRATA

Drzwi zewnętrzne

Potrzebujesz drzwi zewnętrznych do domu lub mieszkania? Poznaj naszą ofertę znanych producentów!