Barański

Barański Drzwi to jedna z największych pracowni stolarskich w Polsce. Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur tworzy drzwi najwyższej jakości o unikatowym designie. Klienci cenią oryginalne wzornictwo, a także przełomowe rozwiązania technologiczne. W ramach Barański Drzwi oferuje kolekcje produktów:

  • Barański Premium obejmuje drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne, które wyróżniają pierwszorzędne materiały oraz najwyższej klasy komponenty. Ich konstrukcję oparte są na drewnie, a wykończone są lakierowanymi naturalnymi okleinami.
  • Barański Optimo to idealny pomysł na drzwi mieszkaniowe dla klientów poszukujących wysokiej jakości w optymalnej cenie. W modelach Optimo zastosowano wiele elementów podnoszących jakość i zapewniających wytrzymałość drzwi. Konstrukcja opiera się na płycinach o zwiększonej grubości. Stabilność drzwi gwarantuje drewniany ramiak skrzydła oraz wodoodporny i niezwykle trwały klej poliuretanowy. W standardzie wykończenia zaoferowano gładkie szkło bezpieczne VSG oraz zamki na styl włoski.
ENTRATA

Drzwi zewnętrzne

Potrzebujesz drzwi zewnętrznych do domu lub mieszkania? Poznaj naszą ofertę znanych producentów!